Dočasné omezení provozu pobočky SEVER, Praha 9 - havárie vody

Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen "HSHMP") informuje veřejnost, že od dnešního dne, tj. od středy 15. 11. 2017 je dočasně omezen provoz pobočky SEVER HSHMP na adrese Měšická 646/5 v Praze 9. Podatelna pobočky však v provozu zůstává.

V budově došlo včera, tj. v úterý 14. 11. 2017 před polednem k havárii vodovodní přípojky. Na místo byla neprodleně přivolána pohotovostní služba Pražských vodovodů a kanalizací (dále jen "PVK"). HSHMP ve spolupráci s PVK nyní spolupracuje na mapování příčin vzniku a následném řešení havarijní situace. Určit přesné datum opětovného zprovoznění pobočky SEVER v dané chvíli není možné. Veřejnost budeme operativně informovat cestou našich webových stránek a také informační cedulí umístěnou na budově pobočky SEVER.

Podání adresovaná zaměstnancům pobočky SEVER je, vzhledem k zachování provozu podatelny, možné nadále doručovat na adresu Měšická 646/5, Praha 9. Je možné však využít i podatelnu v sídle HSHMP v ulici Rytířská 404/12, Praha 1.
 
Vybrané odborné zaměstnance pobočky HSHMP SEVER je možné kontaktovat prostřednictvím služebních mobilních telefonních linek. Kontakty na jednotlivé zaměstnance jsou uvedeny na webových stránkách v sekci kontakty - http://hygpraha.cz/obsah/Sever_58_1.html
 
Za případné komplikace se omlouváme.

V Praze 15. listopadu 2017
 

RNDr. Jan Jarolímek, Ph.D., MBA
ředitel