Pozvánka na XX. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof v Luhačovicích

Vážení návštěvníci webových stránek Hygienické stanice hlavního města Prahy, 


dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech 13. - 15. 6. 2017  proběhne již XX. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof, která se tentokrát uskuteční ve Zlínském kraji, a to konkrétně v lázeňském městečku Luhačovice. Záštitu nad konferencí převzal Zlínský kraj, Ministerstvo zdravotnictví ČR, Ministerstvo zdravotnictví SR, Kancelář WHO v ČR a Kancelář WHO v SR.

 

Hlavním tématem letošní jubilejní konference je "Aktuální stav krizové připravenosti ve zdravotnictví se zaměřením na řešení MU s velkým počtem zraněných osob a součinnost složek IZS". K této problematice jsme zveřejňovali zajímavé informace z konference v Nemocnici Na Bulovce - dostupné na webových stránkách HSHMP zde: http://hygpraha.cz/dokumenty/konference-k-problematice-vysoce-nebezpecnych-nakaz-v-nemocnici-na-bulovce--5--4--a-12--4--2017-3035_3035_161_1.html

 

Do programu konference budou zařazeny také přednášky zaměstnanců protiepidemického odboru Hygienické stanice hlavního města Prahy a dalších organizací na území hlavního města, s nimiž HSHMP spolupracuje. 

 

Další informace ke konferenci naleznete v přílohách pod tímto textem.

 

V Praze dne 18. 4. 2017

 

RNDr. Jan Jarolímek, MBA
ředitel