Informace

02.03.2021

Hlavní město spustilo provoz nových očkovacích míst, očkuje se už vakcínou od Moderny

Hygienická stanice hlavního města Prahy informuje o zprovoznění dvou nových očkovacích míst v Praze, kde probíhá očkování proti onemocnění covid-19 očkovací látkou od společnosti Moderna. Více v tiskové zprávě hlavního města Prahy.

Celý článek

22.02.2021

Praha finančně podpoří kapacity trasování

Hlavní město Praha a Hygienická stanice hl. m. Prahy mají navázanou dlouhodobou vzájemnou spolupráci. Praha se rozhodla podpořit činnost pražských hygieniků finanční částkou 300 tisíc korun. Prostředky poslouží podpoře trasování a zřízení osoby ombudsmana.

Celý článek

22.02.2021

Všechny registrované vakcíny proti COVID-19 jsou účinné a bezpečné, stejně tak vakcína od společnosti AstraZeneca

Hygienická stanice hl. m. Prahy publikuje vysvětlující informace Ministerstva zdravotnictví o prokázané účinnosti očkovací látky proti covid-19 od firmy AstraZeneca. Ministerstvo tak reaguje na nepravdivé a nepodložené informace šířící se mezi veřejností.

Celý článek

17.02.2021

Zájem o očkování roste, vakcínu chce více než polovina lidí

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje závěry průzkumu veřejného mínění zpracovaného pro Ministerstvo zdravotnictví, který se týkal zájmu veřejnosti o očkování proti onemocnění covid-19.

Celý článek

15.02.2021

Samoodběrový test k pozvánce na screening: odborníci oslovují ženy ohrožené rakovinou děložního čípku

Hygienická stanice hlavního města Prahy informuje, že počínaje úterkem 16. února 2021 začíná nový pilotní projekt Národního screeningového centra ÚZIS ČR zaměřený prevenci rakoviny děložního čípku u žen ve věku 50 - 65 let.

Celý článek

09.02.2021

Hlavní město spouští vizuální kampaň k očkování proti nemoci covid-19

Hygienická stanice hlavního města Prahy informuje o zahájení kampaně k očkování pro nemoci covid-19, kterou 9.2.2021 představilo hlavní město Praha. Detaily v tiskové zprávě Magistrátu hlavního města Prahy k danému tématu.

Celý článek

04.02.2021

DODRŽUJTE KARANTÉNU, apeluje ministr a hlavní hygienička

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje apel ministra zdravotnictví ČR Jana Blatného a hlavní hygieničky ČR Jarmily Rážové k dodržování protiepidemických opatření.

Celý článek

22.01.2021

Oproti minulým letům v Praze výrazně klesla nemocnost akutními respiračními infekcemi včetně chřipky

Letos zatím Hygienická stanice hlavního města Prahy zaznamenává několikanásobný pokles nemocnosti akutními respiračními infekcemi (ARI), mezi které patří také chřipka, než tomu bylo v letech předchozích.

Celý článek

21.01.2021

Ministerstvo zdravotnictví upravilo centrální rezervační systém

Hygienická stanice hlavního města Prahy informuje o úpravě centrálního rezervačního systému na očkování provedené Ministerstvem zdravotnictví, které k danému tématu vydalo příslušnou tiskovou zprávu.

Celý článek

19.01.2021

Pražští hygienici za odváděnou prospěšnou práci obdrželi ocenění od pořadu Snídaně s Novou

Hygienická stanice hlavního města Prahy uvítala 11. ledna 2021 ve svém hlavním sídle v Rytířské ulici v Praze 1 štáb televize Nova, pořadu Snídaně s Novou. Od TV Nova obdrželi pražští hygienici za odváděnou práci malý dárek: občerstvení pro zdravou snídani

Celý článek


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...